Centrála firmy na mapě

Historie výrobců

MOTOSPORT je společným jmenovatelem pro všechny producenty, které MOTO PALIČ zastupuje. Jedno máme společné. Všichni jsme začínali s nápadem a touhou prosadit se. Dovolte nám představit historii a filosofii celosvětově respektovaných autorit ve svém oboru.

Historie firmy Bel-Ray

Jeden z nejkvalitnějších výrobců maziv na světě

Obrázek z hitorie firmy Bel-RayJiž po více než 60 let prokazují produkty BEL-RAY své prvotřídní hodnoty při plnění nejvyšších standardů kvality a výkonu. Produkty BEL-RAY se staly leadrem v oblasti mazací techniky, které jsou navrženy k maximální ochraně výrobků a zároveň se díky svým vynikajícím hodnotám skvěle hodí pro použití v letectví, automobilovém, motocyklovém průmyslu, energetice, potravinovém průmyslu, námořnictví, armádě, hornictví, OEM, powersportu, ocelárenském a textilním průmyslu a v mnoha dalších průmyslových odvětvích.

BEL-RAY maziva se také používala pro servis ponorek, cestovala na měsíc, prošla zatěžkávací zkouškou v chladu arktické zimy, vzdorovala drsnému pouštnímu prachu a horku a účastnila se celé řady mistrovství . Maziva BEL-RAY se vyrábějí v USA v soukromé rodinné společnosti se sídlem ve Farmingdale, ve státě New Jersey. Od skromných začátků kdy zakladatelé této značky vyráběli maziva v garáži, se společnost BEL-RAY rozrostla do celého světa a v současné době již distribuuje své produkty od Asie přes Afriku, Severní Ameriku, Evropu, Jižní Ameriku, Austrálii a dokonce jsou maziva dodávána i na Antarktidu.

Odborné znalosti a zkušenosti společnosti BEL-RAY a inovativní technologie jsou promítnuty do jejich produktů, počínaje vývojem specifických produktů, s ohledem na příznivou cenu až po vynikající zákaznický servis. Bel-Ray je tak připraven dodávat maziva nejvyšší kvality a výkonnosti.

Od roku 1946 společnost BEL-RAY pomáhá svým zákazníkům získávat maximální výkony z jejich strojů a zařízení. Maziva BEL-RAY bezproblémově fungují v pecích při teplotách až 1000°C, na vysokorychlostních výrobních linkách, ve sto tunových těžebních rypadlech a také ve vašich oblíbených motocyklech a ATV. Produkty BEL-RAY tak celosvětově chrání a mažou díly strojů v nejnáročnějších odvětvích průmyslu, těžby a motosportu.

Všichni výrobci

Zhlédněte historii hlavních značek motosportu
2021 © HS Computers - Počítače - servis a prodej Valašské Meziříčí