Centrála firmy na mapě

Historie výrobců

MOTOSPORT je společným jmenovatelem pro všechny producenty, které MOTO PALIČ zastupuje. Jedno máme společné. Všichni jsme začínali s nápadem a touhou prosadit se. Dovolte nám představit historii a filosofii celosvětově respektovaných autorit ve svém oboru.

Historie firmy Delta Braking

Dva tisíce brzdových destiček Delta Braking jsou každodenně montovány na vaše vozidla!

Společnost Delta Braking byla založena v roce 2001 v Nizozemí.

Z výrobně-ekonomických důvodů je produkce Delta Braking situována do bezprostřední blízkosti mezinárodního letiště v Mošnov, v Ostravě, třetího největšího města v České Republice.

Již po sedmi letech působnosti na trhu jsme mohli hrdě prohlásit, že Delta Breaking se dostala do podvědomí zákazníků. Produkce v průběhu let neustále narůstala a produkty získaly uznání u svých věrných zákazníků po celém světě.

Delta Braking R&D, společně se svými zákazníky neustále zlepšuje své výrobky a rozšiřuje řadu produktů.

Držíme se termínu INOVACE. Naší největší snahou je udělat svět bezpečnějším místem.

POSLÁNÍ
Vysoká kvalita, výkon a bezpečnost produktů Delta Braking směřuje k dokonalosti.

Všechny nové vývojové technologie jsou přísně testovány v extrémních podmínkách až na hranice možností, z počítače do laboratoře a ze zkušební dráhy na silnici.

Náš neustálý výzkum a vývoj zajišťuje bezpečnost, spolehlivost a dlouhou životnost. Firma Delta Braking obdržela certifikát TÜV a v nejkratším čase pracuje na získání normy ISO 9002.

Všichni výrobci

Zhlédněte historii hlavních značek motosportu
2021 © HS Computers - Počítače - servis a prodej Valašské Meziříčí