BETA XTRAINER 300

První opravdové enduro pro každého!

BETA XTRAINER 300

Milánská EiCMA ještě ani pořádně nezačala a už tu máme mimořádnou a revoluční novinku, kompaktní, lehký a snadno ovladatelný bike ze stáje BETA. Seznamte se, prosím - BETA Xtrainer.

Xtrainer je jediný, skutečný „all-around“ bike na trhu! Je to skvělá volba pro jezdce, kteří si chtějí s motorkou hrát a nějak nemusí zrovna všechny ty VELKÁ endura. Je to také příležitost pro zkušené jezdce, kteří se chtějí zdokonalit v technice.

Inženýři cítili potřebu postavit motorku, která bude definovat zábavu, motocykl ideální pro nováčky, kteří se chtějí ponořit do úžasného světa endura. Xtrainer nabízí vynikající výkon a zároveň jednoduché ovládání.

Díky menšímu rámu se dostalo níž sedlo a snížilo se tak i těžiště. Doplníte-li nové vidlice s průměrem 43mm a také nový tlumič, získáváte hbitou motorku, která si u jezdce lehce buduje důvěru.

Podvozek je spojen s motorem, který je od oblíbeného RR300cc navržen tak, aby nabídnul výkon, který je velice lineární, progresivní a poslušný zároveň. Inženýři motor doplnili o elektronicky řízené dávkování oleje do směsi bez nutnosti míchání mixu benzín/olej.

Pokud chcete začít s endurem, nebo chcete zdokonalit své jezdecké dovednosti, Xtrainer je tu právě pro vás! První opravdové enduro skutečně pro každého!

Fotogalerie

BETA XTRAINER 300
<br>
<br>Milánská EiCMA ještě ani ...BETA XTRAINER 300
<br>
<br>Milánská EiCMA ještě ani ...BETA XTRAINER 300
<br>
<br>Milánská EiCMA ještě ani ...

Novinky a události

Zde naleznete aktuality ze světa motosportu
2019 © HS Computers - Počítače - servis a prodej Valašské Meziříčí