IncludingTax
CZK

TRIAL ZERO.1 black/black

Výrobce: SIDI OUTLET
Kód: 10201572
6 390,00 Kč
5 112,00 Kč
Perfektní trialová bota.
*
*
Dostupnost: Zvolte prosím požadované parametry
+ -

VRCHNÍ MATERIÁL
Technomicro microfibre (černá varianta)
Semiš (hnědá)

PODŠÍVKA
Air teflon a Cambrelle

PODRÁŽKA
Gumová podrážka určená pro lepší přilnavost

Vlastnosti:

  • Tři přezky a popruhy - regulace paměti
  • Anatomická a nedeformovatelná tuhá pata
  • CE certifikace

TECHNOMICRO
Kompozitní materiál vytvořený z velmi jemných mikro vláken. Každé z nich je tenší než jedna tisícina tloušťky hedvábí. Při výrobě se přidává speciální pryskyřice, takže tato vlákna jsou jako přírodní useň, avšak s lepší pevností, jemnější texturou, menší váhou a lepší ochranou proti vlhkosti. Materiál Technomicro je rovněž vysoce odolný proti oděru. Jeho velmi dobrou prodyšnost zabezpečují více než tři miliony pórů na čtvereční centimetr. Tento moderní materiál se snadno udržuje, nezanechává žádné skvrny a nelze ho poškrábat. Mají nízkou hmotnost a nabízí větší flexibilitu než závodní kožená obuv.

CAMBRELLA
Speciální polyamidová dvouvláknová podšívka, vhodná do všech typů obuvi. Zaručuje hygienu (umožňuje rychlé odpařování vlhkosti), pohodlí a trvanlivost

NASTAVITELNÉ A VYMĚNITELNÉ PŘEZKY
Tři mikro nastavitelné přezky s odsazenými popruhy pro regulaci paměti, jednou upravíte popruhy a po každé jízdě budou ve stejné poloze. Všechny čtyři spony pracují nezávisle na sobě. Tento systém umožňuje, aby bota vyhovovala všem tvarům chodidel a dolních končetin. Popruhy, spony a příchytky jsou snadno vyměnitelné.