IncludingTax
CZK
Obrázek pro kategorii Rukavice

Rukavice

Zvolte podkategorii
3 Zobrazení položek Tabulka 4 Zobrazení položek Tabulka Seznam

glove EVO TRACK dark blue/neon red

20501928
Přestože jsou rukavice Evo Track vyrobeny s nízkým profilem a minimalistickým přístupem, nejsou ochuzeny o špičkové funkce. Jednovrstvá semišová dlaň AX nabízí nebývalý cit na plynu, zatímco silikonové, lepkavé úchyty poskytují dokonalou kontrolu. Zapínání na zápěstí na suchý zip s nízkým profilem poskytuje jezdcům pohodlné a bezpečné uchopení při každém zařazení a zesílený vnitřní panel na palci pomůže přecházet vzniku puchýřů. Pokud hledáte dobře konstruované a pohodlné motokrosové rukavice, které zvládnou vše, jsou rukavice Evo Track pro vás ty pravé.
978,00 Kč

glove EVO TRACK JUNIOR black/orange

20502014
Přestože jsou rukavice Evo Track Junior vyrobeny s nízkým profilem a minimalistickým přístupem, nejsou ochuzeny o špičkové funkce. Jednovrstvá semišová dlaň AX nabízí nebývalý cit na plynu, zatímco silikonové, lepkavé úchyty poskytují dokonalou kontrolu. Zapínání na zápěstí na suchý zip s nízkým profilem poskytuje jezdcům pohodlné a bezpečné uchopení při každém zařazení a zesílený vnitřní panel na palci pomůže přecházet vzniku puchýřů.
855,00 Kč

glove EVO FURY purple/blue

20501962
Přestože jsou rukavice Evo Fury vyrobeny s nízkým profilem a minimalistickým přístupem, nejsou ochuzeny o špičkové funkce. Jednovrstvá semišová dlaň AX nabízí nebývalý cit na plynu, zatímco silikonové, lepkavé úchyty poskytují dokonalou kontrolu. Zapínání na zápěstí na suchý zip s nízkým profilem poskytuje jezdcům pohodlné a bezpečné uchopení při každém zařazení a zesílený vnitřní panel na palci pomůže přecházet vzniku puchýřů.
978,00 Kč

glove NEORIDE orange

20502075
SCOTT Neoride jsou dokonalé a všestranné rukavice. Tyto stylové a praktické rukavice jsou ideální ke všem příležitostem, ať už chcete jezdit v zimě, nebo jen potřebujete udržet ruce v teple. Silikonový potisk na dlani nabízí zvýšenou přilnavost a obratnost, zatímco zadní neoprenová část konstrukce ruky udržuje ruce v teple a suchu. To vše a ještě více dělá z rukavic Neoride nezbytný doplněk vybavení každého jezdce.
855,00 Kč

glove X-PLORE D3O black/grey

20502034
Rukavice X-Plore D3O byly od základu zkonstruovány tak, aby jezdcům endura a offroadu nabídly velmi odolnou ochranu rukou, kterou by bylo možné používat v nejrůznějších podmínkách. Ochrana kloubů a prstů D3O znamená, že se můžete s jistotou prodírat stromy a kameny, zatímco prodyšná strečová síťovina na hřbetu ruky vám poskytne nezbytnou obratnost a kontrolu. Zesílení na dlani zajištěné kůží Clarino zajistí, abyste vydrželi jezdit déle a ukazováček kompatibilní s dotykovou obrazovkou znamená, že ke svému zařízení můžete snadno přistupovat i za jízdy.
1 590,00 Kč

glove PODIUM PRO grey/black

20501917
Rukavice Podium PRO představují absolutní špičku v oblasti motokrosových rukavic. Technicky vysoce propracovaná dlaň z materiálu Clarino v kombinaci se strategicky umístěným silikonovým potiskem nabízí lepší cit při držení řídítek a dokonalou kontrolu. Laserem vyřezávané otvory a odvětrávané gumové prvky zajišťují lepší proudění vzduchu, aby vaše ruce zůstaly v horku chladné , zatímco strečový materiál s rybí kostí na hřbetu ruky vám poskytne veškerou potřebnou obratnost a volnost pohybu. Díky tomu všem u a mnoha dalším prvkům představují ultralehké motokrosové rukavice Podium PRO nejlepší volbu pro jezdce, kteří chtějí vyhrávat ve velkém stylu.
1 100,00 Kč

Filter by:

Clear All
Close
Min: 733,00 Kč Max: 12 980,00 Kč
Kč733 Kč12980