IncludingTax
CZK
3 Zobrazení položek Tabulka 4 Zobrazení položek Tabulka Seznam

pant EVO RACE JUNIOR

20403141
Kalhoty SCOTT Evo Race Junior kombinují odolnou konstrukci s nejmodernějšími materiály, a vytvářejí tak dokonalé moderní kalhoty na motokros. Strategicky umístěné pružné panely a laserem řezané větrací otvory v kombinaci s kloubovým střihem nabízejí vynikající svobodu pohybu a pohodlí bez ohledu na to, jak intenzivní je závod. Juniorské motokrosové kalhoty Evo Race jsou standardně dodávány také s robustním panelem 900D v sedací části a vysoce kvalitními koženými vnitřními kolenními nášivkami pro nekompromisní odolnost proti oděru a dlouhodobou životnost bez ohledu na to, jak tvrdě jezdíte.
3 430,00 Kč

pant EVO RACE green/black

20403035
Kalhoty SCOTT Evo Race kombinují pevnou konstrukci s nejmodernějšími materiály, a vytvářejí tak dokonalé moderní kalhoty na motokros. Strategicky umístěné pružné panely a laserem řezané větrací otvory v kombinaci s kloubovým střihem nabízejí vynikající svobodu pohybu a pohodlí bez ohledu na to, jak intenzivní je závod. Motokrosové kalhoty Evo Race jsou standardně dodávány také s robustním panelem z materiálu 900D v sedací části a vysoce kvalitními koženými vnitřními kolenními nášivkami pro nekompromisní odolnost proti oděru a dlouhodobou životnost bez ohledu na to, jak tvrdě jezdíte.
3 920,00 Kč

shirt M´s Underwear Carbon black/dark grey

20403161
Pánské spodní triko Underwear Carbon s krátkým rukávem doporučujeme použít jako základní vrstvu na každou vyjížďku. Zásluhou včleněných karbonových vláken a antibakteriálních vlastností má vynikající schopnost odvádět vlhkost od těla. Materiál rychle schne a udrží vás v suchu a pohodlí po celou cestu. Ještě vyšší funkčnost zaručena díky prakticky prodlouženému zadnímu dílu.
1 710,00 Kč

tank M´s Underwear Carbon white/black

20402950
Pánské spodní tílko Underwear Carbon doporučujeme použít jako základní vrstvu na každou vyjížďku. Zásluhou včleněných karbonových vláken a antibakteriálních vlastností má vynikající schopnost odvádět vlhkost od těla. Materiál rychle schne a udrží vás v suchu a pohodlí po celou cestu. Ještě vyšší funkčnost zaručena díky prakticky prodlouženému zadnímu dílu.
1 470,00 Kč

jersey 350 X-PLORE grey/black

20403116
Dres SCOTT X-Plore kombinuje extrémní odolnost s maximální prodyšností. Navrženo pro různorodý a neustále se měnící enduro terén. Odolné a pružné materiály na hrudi a rukávech zajistí pohodlí a dlouhou životnost, zatímco dobře umístěné ventilační panely vytvářejí maximální proudění vzduchu.
1 710,00 Kč

jersey X-PLORE SWAP grey/orange

20403114
Dres X-Plore Swap značky SCOTT se dodává ve třech různých provedeních, která lze kombinovat s kalhoty X-Plore Swap a vytvářet si tak vlastní styl. Tento dres na motokros je vyroben z odolného strečového materiálu Ripstop pro maximální pohodlí a dlouhou životnost. Dále je doplněn strategicky umístěnými ventilačními panely, které vás ochladí během trailu, a navíc nabídne všechny technické vlastnosti a styl, jaké si jen můžete přát.
1 710,00 Kč

Filter by:

Clear All
Close
Min: 855,00 Kč Max: 9 240,00 Kč
Kč855 Kč9240