IncludingTax
CZK
3 Zobrazení položek Tabulka 4 Zobrazení položek Tabulka Seznam

SPORT SAE 10W-50 1 L

81100025
4T PLNĚ SYNTETICKÝ MOTOROVÝ OLEJ SPORT je vícerozsahový, plně syntetický olej vyvinutý tak, aby splňoval požadavky na mazání nejlepších motocyklů se čtyřdobým benzínovým motorem. Zajišťuje optimální mazání motoru i při vysokých provozních teplotách a udržuje motor a zapalovací svíčky čisté - vše pro dosažení maximálního výkonu. V neposlední řadě olej SPORT zaručuje dokonalou funkčnost mokré spojky za všech podmínek, i při vysoké zátěží a zabraňuje problémům s prokluzem.
378,00 Kč 420,00 Kč

BRAKE CLEANER SPRAY 500 ml

81100034
Určen k praktickému a rychlému odstranění stop oleje a maziva, nánosů, rzi, otěru a jiných nečistot z brzd, třecích ploch, součástí motoru, převodů a ložisek. Zanechává dokonale suché a čisté povrchy. Vyhněte se silnému použití na gumové a lakované povrchy. Před použitím krátce protřepejte, na požadované místo aplikace důkladně nastříkejte a nechte přípravek působit a nechte odpařit.
198,00 Kč 220,00 Kč

KLASSIC SYNT SAE 20W-50 1 L

81100027
KLASSIC SYNT je 100% syntetický motorový olej (PAO), který díky svému speciálnímu složení dokáže výrazně snížit spotřebu oleje, udržuje motor i zapalovací svíčky čisté, nenarušuje těsnění, chrání a konzervuje mechanické díly i během dlouhých sezónních odstávek. KLASSIC SYNT zaručuje, pokud je přítomen, dokonalý chod spojky v olejové lázni, a to za jakýchkoli podmínek a při jakémkoli namáhání, čímž se předchází problémům s prokluzem. KLASSIC SYNT zajišťuje optimální mazání motoru i při vysokých provozních teplotách, čímž zaručuje maximální výkon. KLASSIC SYNT chrání motor před opotřebením, čímž prodlužuje životnost pohyblivých částí; speciální aditivum zajišťuje zejména ochranu ozubených kol převodovky a případně i primárních převodů. KLASSIC SYNT je 100% syntetický olej vyvinutý pro zajištění maximálního výkonu a ochrany nových generací velkoobjemových čtyřdobých motorů. KLASSIC SYNT je rovněž ideální pro vysoký kilometrový nájezd.
450,00 Kč 500,00 Kč

CLUTCH TRIAL 1 L

81100029
ZÁVODNÍ SPOJKOVÝ A PŘEVODOVÝ OLEJ PRO TRIALOVÉ ZÁVODY CLUTCH TRIAL je vysoce funkční syntetický olej, jehož složení zajišťuje dokonalou funkci spojky v olejové lázni i při provozu v náročných pracovních podmínkách. CLUTCH TRIAL zaručuje dokonalý chod spojky, čímž předchází nepříjemným problémům s prokluzem. CLUTCH TRIAL zajišťuje maximální ochranu proti vzniku koroze a oděru všech částí převodovky a spojky. CLUTCH TRIAL je vhodný pro všechny motocykly konstruované s oddělenou spojkou a převodovkou od motorového oleje, byl speciálně složen a vyvinut pro motocykly 2T Trial. Díky zkušenostem získaným ve světě závodů umožňuje CLUTCH TRIAL výrazné prodloužení intervalů výměny spojky a zároveň zaručuje maximální výkon. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
513,00 Kč 570,00 Kč

CLUTCH 1 L

81100028
VYSOCE VÝKONNÝ SPOJKOVÝ A PŘEVODOVÝ OLEJ CLUTCH je vysoce výkonný olej, jehož složení zajišťuje dokonalou funkci spojky v olejové lázni, zaručuje dokonalý chod spojky, čímž předchází nepříjemným problémům s prokluzem. CLUTCH zajišťuje maximální ochranu proti vzniku koroze a oděru všech částí převodovky a spojky. Je vhodný pro všechny motocykly s oddělenou spojkou a převodovkou od motorového oleje. Díky zkušenostem získaným ve světě závodů umožňuje CLUTCH výrazné prodloužení intervalů výměny spojky a zároveň zaručuje maximální výkon.
297,00 Kč 330,00 Kč

AIR FILTER SPRAY 600 ml

81100020
AIR FILTER SPRAY je snadno aplikovatelný olej, který se rovnoměrně a rovnoměrně rozprostře po pěnovém filtru. AIR FILTER SPRAY zadržuje škodliviny, jako je prach, písek, bláto a voda, a zároveň je schopen zaručit správné proudění vzduchu, které je nezbytné k tomu, aby motor mohl dosáhnout plného výkonu. AIR FILTER SPRAY zůstává dokonale přilnavý ke vzduchovému filtru, neodkapává.
324,00 Kč 360,00 Kč