IncludingTax
CZK
Obrázek pro kategorii Brýle

Brýle

3 Zobrazení položek Tabulka 4 Zobrazení položek Tabulka Seznam

BUZZ MX PRO

20100814
Speciálně pro mladší jezdce jsou brýle SCOTT Buzz MX Pro, optimalizovány pro menší tváře. Poskytují maximální zorné pole, možnost aplikace systému SCOTT WFS roll-off nebo strhávaček a protiskluzový pásek.
445,00 Kč 890,00 Kč

PRIMAL CLEAR pink/black clear works

20102901
Brýle SCOTT Primal Clear jsou posledním přírůstkem do řady off-road brýlí SCOTT. Tyto jednoduché a stylové brýle jsou perfektní jak pro nováčky, tak pro zkušené jezdce s nízkým rozpočtem. S funkcemi, jako je čiré sklo SCOTT TruView a úprava skla proti zamlžení NoFog™ Anti-Fog, Primal Clear kráčí ve stopách svých velkých bratrů, Prospect a Fury. Brýle Primal Clear, optimalizované pro menší tváře, jsou opravdovou peckou za bezkonkurenční cenu.
860,00 Kč

FURY LS premium black/white light sensitive grey works

20102856
Brýle SCOTT Fury Light Sensitive zaručeně přitáhnou pozornost. V duchu našeho hesla "inovace, technologie a design" následují Fury náš proslulý model brýlí Prospect. Jsou vybaveny uzamykatelným systémem skla, 3vrstvou obličejovou pěnou, protiskluzovým silikonovým páskem a mají stejné vlastnosti jako brýle Prospect. Navrženy na ochranu vašich očí. Zorník Light Sensitive se automaticky přizpůsobuje intenzitě slunečního světla prostřednictvím fotochromní technologie. Takže budete mít univerzální sklo do každého počasí.
2 200,00 Kč

PRIMAL SAND DUST black/white dark grey

20102885
Brýle SCOTT Primal Sand Dust jsou vybaveny stejně skvělými vlastnostmi jako standardní Primal, ale mezi jejich klíčové vlastnosti patří to, že byly navrženy speciálně pro použití v písčitých podmínkách. Primal Sand Dust jdou ve stopách svého velkého bratra Prospect Sand Dust, vybaveny vylepšenou odvzdušňovací pěnou Dust Catcher, která pomáhá udržet písek mimo oči. Primal Sand Dust byly optimalizovány pro menší tváře a jsou k dispozici za bezkonkurenční cenu.
1 100,00 Kč

FURY CH white blue chrome works

20102852
Brýle SCOTT Fury s vámi zaručeně otřesou. V duchu inovací, technologií a designu jdou Fury ve šlépějích našeho nej produktu, brýlí Prospect. Díky našemu osvědčenému systému uzamykání skel SCOTT, třívrstvé obličejové pěně, protiskluznému silikonovému pásku a podpoře stejného příslušenství jako Prospect, byly tyto nízko profilové a vysoce výkonné motokrosové brýle plně vyvinuty tak, aby chránily váš zrak v jakýchkoliv podmínkách.
1 960,00 Kč

Filter by:

Clear All
Close
Min: 730,00 Kč Max: 4 160,00 Kč
Kč730 Kč4160