IncludingTax
CZK

BETA RR 2T 250cc 2023

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Výrobce: BETA
Kód: 40100160
224 900,00 Kč
236 900,00 Kč
Dostupnost na dotaz.
Dostupnost: není skladem

Díky úzké spolupráci s enduro šampiony Bradem Freemanem a Stevem Holcombem přináší Beta u modelů RR 2T-4T 2023 některé inovace, které upevňují již tak vysoce ceněné vlastnosti předchozích verzí, a to jak v motoru, tak v podvozku. Filozofií techniků Rignano sull'Arno zůstává, aby byly jejich motocykly ovladatelnější a výkonnější zároveň. Proto pro tento nový modelový rok žádné převraty, ale řada vylepšení, která konsolidují všechny dobré vlastnosti, kterými se každý model vyznačuje. Design je doplněn novou červenou barvou a lineárnějšími, zásadnějšími a efektivnějšími detaily, než ty předchozí, které přinášejí do RR minimalističtější styl. "V jednoduchosti je krása", to je heslo, kterým se Beta řídí. Žádné kudrlinky, prostě to, co opravdu potřebujete, v závodě nebo na vyjížďce s přáteli.
Celá řada 2023 zůstává složena z 8 různých modelů, z nichž každý má svou vlastní osobnost, která je schopna uspokojit potřeby extrémně pestré škály pilotů.

A co se vlastně změnilo?

ODPRUŽENÍ
Beta nikdy nepřestává zdokonalovat rám a odpružení svých kol. Ve snaze o ještě ostřejší a čistší zpětnou vazbu jezdce přepracovali inženýři Betamotoru vnitřní části přední vidlice, která zůstává ZF, tak aby byl zajištěn bezvadně hladký chod tlumiče v celém rozsahu zdvihu. Vytvořením volněji proudících zpětných olejových kanálů otevírá toto vylepšení ještě větší možnosti nastavení vidlice, protože odstranění všech konstrukčních překážek bránících průtoku oleje znamená, že i ta nejmenší změna nastavení přináší znatelný výsledek. Výsledkem je, že kolo zůstává vyrovnané a ovladatelné i v náročných terénních podmínkách.

KRYTY CHLADIČE
Jedna z novinek, která ovlivňuje styl i funkčnost motocyklu, se týká tvaru nových krytů chladičů. Nové kryty jsou užší než dříve, aby jezdec měl větší volnost pohybu, zejména při průjezdu zatáčkou motokrosovým stylem s motocyklem prudce nakloněným do zatáčky a s nohou vysunutou dopředu. Jejich ergonomičtější tvar umožňuje jezdci zaujmout těsnější polohu na sedle s motocyklem pevně sevřeným mezi nohama, pro ještě lepší zpětnou vazbu jezdce.

DESIGN
Všechny modely mají nyní nově celočervený design. Styl designu je minimalističtější než dříve, s výraznými, jasně definovanými tvary a čistšími, modernějšími liniemi, které zdůrazňují svalnatý tvar motocyklu a plynule propojují nové pláště s ostatními komponenty.