IncludingTax
CZK

lens PROSPECT/FURY AMPLIFIER WORKS rose afc

Výrobce: SCOTT
Kód: 20200195
Typové označení výrobce: 285677354
GTIN (EAN): 7615523298136
978,00 Kč
Skla SCOTT Amplifier nejen chrání, ale také vylepšuje váš zrak při jízdě. Tato skla jsou vyráběna formou vstřikování, a to tak, aby poskytovala lepší definici a optickou čirost, což vám umožní vidět obrysy a přechody i v blátivých podmínkách jako nikdy předtím. Vhodné pro brýle Prospect and Fury.
Dostupnost: 4 je skladem
+ -

TECHNOLOGIE SKLA

  • jednoduché sklo SCOTT AMPLIFIER WORKS
  • sklo s úpravou proti zamlžení NoFog Anti - Fog
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

lens PROSPECT SGL WORKS clear afc

20200158
Širší skla brýlí SCOTT Prospect disponují čtyřmi čepy, které zajišťují lepší stabilitu strhávaček. Tento systém zabezpečuje dokonalé vypnutí strhávaček na sklo a poskytuje jezdci lepší viditelnost.
316,00 Kč

jersey PODIUM PRO dark purple/mint green

20402941
PODIUM PRO je prvotřídní motokrosový dres se sportovním střihem, který je vyroben z plně elastické tkaniny pro dosažení moderního dojmu a maximální volnosti pohybu. Laserem vyřezávané větrácí otvory, strategicky umístěné panely ze síťoviny a materiály odvádějící vlhkost se postarají o to, abyste zůstali v suchu a pohodě po celou dobu jízdy. Motokrosový dres PODIUM PRO, který je doplněn špičkovými prvky, jakou jsou manžety podlepené páskou a prémiové logo, je nejlepší volbou pro jezdce, kteří chtějí vyhrávat ve velkém stylu.
1 470,00 Kč

glove PODIUM PRO dark purple/mint green

20501903
Rukavice Podium PRO představují absolutní špičku v oblasti motokrosových rukavic. Technicky vysoce propracovaná dlaň z materiálu Clarino v kombinaci se strategicky umístěným silikonovým potiskem nabízí lepší cit při držení řídítek a dokonalou kontrolu. Laserem vyřezávané otvory a odvětrávané gumové prvky zajišťují lepší proudění vzduchu, aby vaše ruce zůstaly v horku chladné , zatímco strečový materiál s rybí kostí na hřbetu ruky vám poskytne veškerou potřebnou obratnost a volnost pohybu. Díky tomu všem u a mnoha dalším prvkům představují ultralehké motokrosové rukavice Podium PRO nejlepší volbu pro jezdce, kteří chtějí vyhrávat ve velkém stylu.
1 100,00 Kč

CROSSFIRE 3 SRS black/red/white

10202188
Špičkové závodní boty SIDI Crossfire 3 SRS s vyměnitelnou podrážkou se právem řadí k těm nejlepším na světě. Nejnovější technologická řešení pro zvýšení bezpečnosti a neskutečná kvalita výroby je denně testována a zatěžkávána mnoha úspěšnými jezdci MS v motokrosu.
9 976,00 Kč 12 470,00 Kč