IncludingTax
CZK
Zpět na všechny příspěvky blogu

NILS YOUR BIKE
 Vážení zákazníci,

rádi bychom vám představili žhavou novinku – MOTO PALIČ, s.r.o. se stal distributorem italské značky Nils Oils. Protože již léta dovážíme a prodáváme kvalitní italské produkty značek Sidi, Betamotor, Vertex, atd., byla sázka na Nils Oils jasnou volbou.

Tato firma se zabývá výrobou olejů již od roku 1971, jejím cílem je vyrábět kvalitní inovativní maziva. Maziva, která řeší problémy. Mnohaleté zkušenosti firmy se sídlem v srdci Alp, které poskytují ideální podmínky k testování produktů v různorodých klimatických podmínkách, od extrémní zimy až po vydatné horko, byly zpočátku využívány především pro stroje stavební a zemědělské techniky, v potravinářském a farmaceutickém průmyslu, zimní technice či průmyslu jako takovém.

„Potřeby zákazníků se staly našimi potřebami.“ Tak zní heslo italského výrobce olejů. Nils investuje velké množství finančních prostředků do svého výzkumu a vývoje, pravidelně sleduje trh a naslouchá potřebám svých zákazníků. V roce 2008 se vzhledem k lásce k motocyklům a motocyklovému sportu vedení společnosti rozhodlo začít věnovat také tomuto segmentu. Volba Nils Oils znamená volbu kvality.

Cílem a strategií Nils Oils jsou účinnost a hospodárnost – méně prostojů, méně oprav, menší spotřeba náhradních dílů, delší intervaly výměny oleje, nižší spotřeba energie a paliva.

Nils Oils se čím dál více prosazuje také na trhu s motocyklovými oleji, kdy podporuje několik týmů MXGP s velkými úspěchy (zisk titulu mistra světa), Enduro GP či WSX. Díky více než 50 letům praxe vám poskytne ten nejlepší možný servis.

Proto jsme se rozhodli nabídnout kvalitní produkty této italské značky Vám, našim zákazníkům.

V případě zájmu o obchodní spolupráci s Nils Oils nás neváhejte kontaktovat.

Komentáře
Napište komentář Zavřít formulář komentáře